Стаття-доповідь у матеріалах наукових конференціях

Berladir K., Hovorun T., Bilous O., Pavlenko V., Wojciechowski S. Optimization of Surfacing Modes for a Wear-Resistant Alloy. Lecture Notes in Mechanical Engineering. 2024. DOI: 10.1007/978-3-031-63720-9_31. (Scopus)

Інші статті

1. Hovorun Т.P., Khaniukov K.S., Varakin В.O., Pakhnenko D.V., Pylypenko O.V., Bilous О.A. Structure and Properties of Wear-Resistant Nanostructured Coatings Based on W, Cr and N Структура і властивості зносостійких наноструктурованих покриттів на основі W, Cr та N. Journal of Nano- and Electronic Physics. 2024. 16 (2). C. . DOI: 10.21272/jnep.16(2).02026. (Scopus)

Тези доповіді

1. Білоус О.А, Говорун Т.П., Берладір Х.В. АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТА ОЦІНКИ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ ПЛАТФОРМИ МІХ СУМДУ. Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференції „Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи роз-витку”: тези доповідей. : 2024. 2.

1. Білоус О.А., Говорун Т.П., Берладір Х.В. Платформа дистанційного навчання МІХ як елемент інформаційної системи університета. Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в культурі, мистецтві, освіті, науці, економіці та бізнесі»: тези доповідей. : Видавництво Київського національного університету культури і мистецтв, 2024. C. 3.

1. Білоус О.А. Задача як засіб формування математичних компетентностей студентів. XII Науково-методична конференція «Шляхи удосконалення позааудиторної роботи студентів», 16 – 17 травня 2024 року: тези доповідей. : Видавництво СумДУ, 2024. 1.

1. Кравченко В. О., Кравченко Ю. А. AMR-датчики систем керування // Global science: prospects and innovations. Proceedings of the 9th International scientific and practical conference. Cognum Publishing House. Liverpool, United Kingdom. 2024. Pp. 168-176.

1. Кравченко В. О., Кравченко Ю. А. Ефект гігантського магнітоопору у спін-вентильних несиметричних системах // Innovative development of science, technology and education. Proceedings of the 9th International scientific and practical conference. Perfect Publishing. Vancouver, Canada. 2024. Pp. 260-267.

1. В.Кравченко, Ю.Кравченко. Віртуальний практикум як засіб підвищення ефективності роботи студентів при вивченні дисципліни "Електроніка та мікросхемотехніка" // Матеріали Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації»: Зб. наук. праць. Переяслав, 2024. Вип. 105.- С.60-63.