Студентський гурток з математики

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики»

 

1. Матеріали олімпіади - 2019:

- категорія М

- категорія Т

- категорія С

2. Матеріали олімпіади - 2018:

- категорія М

- категорія Т

- категорія С

3. Матеріали олімпіади - 2017:

  - категорія М

  - категорія Т

  - категорія С

4. Матеріали олімпіади - 2016:

- категорія М

- категорія Т

- категорія С 

5. Матеріали олімпіади -2015

6. Матеріали олімпіади - 2014

 

Контактна інформація

Сумський державний університет
Україна, м. Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2,
Корпус Н;
каб.: Н-202, Н-205

Тел.: +38 (0542) 68-77-58
E-mail: info@maimo.sumdu.edu.ua
maimo.sumdu.edu.ua@gmail.com

Математичний калейдоскоп

Пробне тестування з математики-2022

З метою підготовки випускників до складання зовнішнього незалежного оцінювання Сумський держаний університет разом з Департаментом довузівської підготовки в січні-лютому 2022 р. для випускників шкіл м. Суми та області проводить серію тренувальних тестувань на базі університету та в онлайн-форматі.

Майбутні абітурієнти мають можливість пройти пробне тестування з математики, фізики, української мови та літератури, англійської мови, історії, біології, хімії та географії на платформі https://zno.sumdu.edu.ua

Кафедрою математичного аналізу і методів оптимізації розроблено пробний тест з математики у відповідності з вимогами МОН на 2022 рік https://testportal.gov.ua/novatsiyi-grafik-predmety/. Характеристика сертифікаційної роботи з математики 2022 навчального року розміщена за посиланням https://youtu.be/sraHGi32rJ0

Наразі у пробному тестуванні з математики прийняли участь 867 майбутніх абітурієнтів. Результати розв'язання задач з бланку А система обраховувала автоматично. Перевірка присланих задач з розгорнутою відповіддю (бланк Б) проводиться викладачами кафедри математичного аналізу та методів оптимізації Білоус О.А, Жиленко Т.І. та Кравченко Ю.А. Результати своєї роботи кожен абітурієнт може дізнатися в особистому кабінеті на платформі тестування.

Відео-коментар завдань тесту з математики буде розміщено після завершення серії пробних тестувань абітурієнтів міста Суми та області.