6 травня 2020 відбувся онлайн-вебінар для викладачів математики закладів професійно-технічної освіти, організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Сумській області спільно із Сумським державним університетом.

Тема вебінару "Особливості проведення ЗНО-2020 з математики" (https://nmcpto.sumy.ua/?p=19405). Старший виклад кафедри МАіМО Кравченко Ю.А. виступила із доповіддю "Рекомендації щодо організації процесу підготовки до ЗНО з математики в умовах карантину". В доповіді було розкрито питання методики підготовки майбутніх абітурієнтів області до складання іспиту з математики в умовах карантину викладачами кафедри. Учасникам вебінару було презентовано власну розробку програмістів Сумського державного університету - платформу examenarium.sumdu.edu.ua - і розкрито особливості та переваги роботи на ній, як для викладачів, так і абітурієнтів.

З презентацієй можна ознайомитися за посиланням