З метою підготовки випускників до складання зовнішнього незалежного оцінювання Сумський держаний університет разом з Департаментом довузівської підготовки в січні-лютому 2022 р. для випускників шкіл м. Суми та області проводить серію тренувальних тестувань на базі університету та в онлайн-форматі.

Майбутні абітурієнти мають можливість пройти пробне тестування з математики, фізики, української мови та літератури, англійської мови, історії, біології, хімії та географії на платформі https://zno.sumdu.edu.ua

Кафедрою математичного аналізу і методів оптимізації розроблено пробний тест з математики у відповідності з вимогами МОН на 2022 рік https://testportal.gov.ua/novatsiyi-grafik-predmety/. Характеристика сертифікаційної роботи з математики 2022 навчального року розміщена за посиланням https://youtu.be/sraHGi32rJ0

Наразі у пробному тестуванні з математики прийняли участь 867 майбутніх абітурієнтів. Результати розв'язання задач з бланку А система обраховувала автоматично. Перевірка присланих задач з розгорнутою відповіддю (бланк Б) проводиться викладачами кафедри математичного аналізу та методів оптимізації Білоус О.А, Жиленко Т.І. та Кравченко Ю.А. Результати своєї роботи кожен абітурієнт може дізнатися в особистому кабінеті на платформі тестування.

Відео-коментар завдань тесту з математики буде розміщено після завершення серії пробних тестувань абітурієнтів міста Суми та області.

Розташування

Кафедра математичного аналізу
і методів оптимізації:

Сумський державний університет
Україна, м. Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2,
Корпус Н; каб.: Н-202, Н-205

Контактна інформація

Телефон: +38 (0542) 68-77-58

Email: info@maimo.sumdu.edu.ua
           maimo.sumdu.edu.ua@gmail.com