Пропонуємо вам ознайомитись з вірними відповідями на пробне тестування з математики, що пройшло 22 грудня 2013 року в СумДУ.

Загальна кількість завдань тесту – 34.

На виконання тесту відведено 150 хвилин.

1.  Завдання з вибором однієї правильної відповіді  (№ 1–20).  До кожного завдання подано п’ять варіантів відповіді,  з яких  лише один правильний.  Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

• Завдання 1 В
  • Завдання 2 Г
  • Завдання 3 Б
  • Завдання 4 Г
  • Завдання 5 В
  • Завдання 6 А
  • Завдання 7 Б
  • Завдання 8 Г
  • Завдання 9 Г
  • Завдання 10 Б
  • Завдання 11 Д
  • Завдання 12 В
  • Завдання 13 А
  • Завдання 14 А
  • Завдання 15 Г
  • Завдання 16 В
  • Завдання 17 Г
  • Завдання 18 Г
  • Завдання 19 Д
  • Завдання 20 А

2.  Завдання на встановлення відповідності  (логічні пари) (№  21–24).  До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання,  необхідно встановити відповідність інформації,  позначеної цифрами та буквами  (утворити логічні пари).  Завдання вважається виконаним,  якщо абітурієнт правильно зробив позначки на перетинах рядків  (цифри від  1  до  4)  і  колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Правильні відповіді:

• Завдання 21: 1-Г; 2-А; 3-Б; 4-Д.
  • Завдання 22:  1-А; 2-В; 3-Б; 4-Д.
  • Завдання 23: 1-Б; 2-Д; 3-В; 4-Г.
  • Завдання 24:  1-В; 2-Г; 3-Д; 4-А.

3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№ 25–34). Під час виконання цих завдань потрібно вписати отриманий числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові завдання, до бланка відповідей А.

Правильні відповіді:

• Завдання 25:  1) 5;        2) 20.
  • Завдання 26:  1) 2,4;     2) 16,2.
  • Завдання 27:   -3;
  • Завдання 28:   4;
  • Завдання 29:   5;
  • Завдання 30:   6;
  • Завдання 31:   48;
  • Завдання 32:  0,4;
  • Завдання 33:  4,5;
  • Завдання 34:  -12.

Схеми оцінювання завдань тесту з математики у 2014 році:

1.  Завдання з вибором однієї правильної відповіді  оцінюється в  0  або  1  тестовий бал:  1  бал,  якщо вказано правильну відповідь;  балів,  якщо вказано неправильну  відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

2.  Завдання на встановлення відповідності (логічні пари)  оцінюється в  0, 1, 2, 3 або  4  тестових бали:  бал за кожну правильно встановлену відповідність  (логічну пару);  0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

3.  Завдання відкритої форми з короткою відповіддю  № 25, 26  є  структурованими  і складаються  з двох частин, відповідь до кожної з яких  оцінюється  0  або  1  тестовим  балом.

Якщо  зазначено  обидві  неправильні  відповіді  або завдання взагалі не виконано, учасник  одержує  0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання – 2.

Тестові  завдання  № 27–34  оцінюються  0  або  2  тестовими  балами2  бали,  якщо зазначено правильну  відповідь;  0  балів, якщо зазначено  неправильну відповідь або завдання  взагалі не виконано.

Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

Максимальна кількість балів,  яку можна набрати,  правильно виконавши всі завдання тесту з математики, – 56.

Завантажити розв'язання данного тесту