Студентський гурток з математики

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики»

1. Матеріали олімпіади - 2019:

- категорія М

- категорія С

2. Матеріали олімпіади - 2018:

- категорія С

3. Матеріали олімпіади - 2017:

- категорія С

4. Матеріали олімпіади - 2016:

5. Матеріали олімпіади -2015

6. Матеріали олімпіади - 2014

Підвищення кваліфікації в університеті Маннгайм (Німеччина)

Доцент кафедри Мартинова Н.С. успішно завершила участь в програмі академічної мобільності у формі підвищення кваліфікації в університеті Маннгайму (Німеччина).

Робота в рамках програми проходила з  1.09 по 31.12 2022 р. на запрошення університету Маннгайм для ознайомлення з досвідом та матеріалами університету в області викладання математики та комп'ютерних наук з використанням технологій та ресурсів дистанційного навчання. Викладач прийняв участь у вебінарах, проведених університетом, ознайомилася із контентом електронних курсів з математичних дисциплін, пакетом методичних матеріалів. Також був  організований сумісний із СумДУ  вебінар "Immersive learning in Sumy State University. VR and AR cases." За матеріалами програми підготовлені доповіді на міжнародних  науково-практичних конференціях.