23 березня стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році.

В цьому році він проводився в дистанційному режимі, захист відбувся на базі Сумського державного університету.

Всього було представлені роботи 235 учасників із шкільних закладів міста Сум та Сумської області.

Викладачі кафедри МАіМО  проф. Шуда І.О., доц. Мартинова Н.С., доц. Жиленко Т.І. та  ст. викл. Клименко В.О. прийняли участь в роботі двох секцій – «Математика» та  «Математичне моделювання».

Ми вітаємо переможців конкурсу і сподіваємося  зустрітися із ними в стінах університету в ролі  наших  студентів!

Бажаємо подальших успіхів в навчанні та науковій діяльності!