Відповідно до наказу №1506 від 23.12. 2014 р.    Міністерства освіти і науки України на базі Сумського державного університету  в період з 19-22 травня 2015 р. буде проведений ІІ етап олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Оргкомітет одержав Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади і запрошує вашу команду до нашого навчального закладу.

Учасникам олімпіади при собі необхідно мати паспорт, студентський білет та посвідчення про відрядження. Для правильного розподілу учасників по категоріям (М, Т, С) просимо в термін до 10.05.2015 р. направити на нашу адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. назву спеціальності по якій навчається учасник олімпіади та кількість годин з математичних дисциплін, передбачених навчальним планом даної спеціальності.

Квитками на зворотний проїзд оргкомітет не забезпечує.

Проживання та харчування учасників олімпіади буде організовано на базі готелю «Олімпійський».

Вартість проживання та харчування складе орієнтовно:

-   трьохмісний номер  (умивальник, душ)    75 грн на добу за ліжко-місце;

-   двомісний номер (умивальник, душ, телевізор, холодильник) 140 грн на добу за ліжко-місце.

Реєстрація  учасників олімпіади буде відбуватися:

-  у холі першого поверху навчального корпусу Г ( вул. Римського-Корсакова, 2)

19.05.15    з  800  до 1800                                       20.05.15    з  800  до 1000

- у холі першого поверху готелю «Олімпійський» ( вул. Прокоф’єва 38/2)

19.05.15    з  800  до 2100

Просимо не приїжджати раніше зазначеного строку.

Проїзд до навчального корпусу СумДУ:

Від залізничного вокзалу: маршрутним таксі №№ 55, 61 до зупинки « Університет»

Від автостанції: маршрутними таксі №№ 56, 61 до зупинки « Університет»

Проїзд до готелю «Олімпійський»:

Від залізничного вокзалу: маршрутними таксі №№ 2, 21, 53

Від автостанції: маршрутним таксі №52

Проїзд від СумДУ до готелю «Олімпійський» (і навпаки): №17А

Програма проведення олімпіади буде розміщена на сайті http://maimo.elit.sumdu.edu.ua/new/

Оргкомітет ІІ етапу

Всеукраїнської студентської