З 14 по 17 травня 2019 року в Сумському державному університеті  в шостий  раз кафедра математичного аналізу і методів оптимізації проводила II етап Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів.

Перможцями цього року оголошені студенти:

- в категорії М (23 учасника):

1. Леховіцький Дмитрій Олександрович – Харківський національний університет радіоелектроніки;

2. Житар Роман Віталійович – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»;

3. Тесленко Святослав Ігорович – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка».

- в категорії Т ( 29 учасників):

1. Мішин Олександр Володимирович – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»;

2. Кузик Олег Володимирович – Національний університет «Львівська політехніка»;

3. Грицина Андрій Сергійович – Сумський державний університет.

-в категорії С ( 33 учасника):

1. Дініц Руслан Олександрович – Сумський державний університет;

2. Нагорний Павло Володимирович – Чернігівський національний технологічний університет;

3. Кручініна Наталія Олександрівна – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка».

Дивитись відео https://youtu.be/Q1E56li6uqk