Інформаційні повідомлення

Перше інформаційне повідомлення

Відповідно до наказу №1495 від 09.12. 2016 р.        Міністерства освіти і науки України на базі Сумського державного університету  в період з 16-19 травня 2017 р. буде проведений ІІ етап олімпіади серед студентів класичних та технічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Оргкомітет просить підтвердити до 01.04.17р. Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади та направити на нашу адресу або надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. анкети учасників олімпіади та керівника команди (форма анкети розміщена на сайті кафедри).

З інформацією, щодо підготовки та проведення олімпіади можна ознайомитися на сайті кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету http://maimo.elit.sumdu.edu.ua/

Оргкомітет також просить по можливості разом з анкетами надіслати і свої пропозиції щодо конкурсних завдань  для ІІ туру Олімпіади.

телефон для довідок (0542) 687-758

Друге інформаційне повідомлення

Оргкомітет одержав Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади і запрошує Вашу команду до нашого навчального закладу.

Учасникам олімпіади при собі необхідно мати паспорт, студентський білет та посвідчення про відрядження. Для правильного розподілу учасників за категоріями (М, Т, С) просимо в термін до 20.04.17 р. направити на нашу адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. назву спеціальності за якої навчається учасник олімпіади та кількість годин з математичних дисциплін, передбачених навчальним планом даної спеціальності (всього та аудиторних). У разі відсутності даної інформації категорія буде визначена Оргкомітетом і перегляду не підлягатиме.

У конкурсі олімпіади беруть участь не більше двох учасників вищого навчального закладу, які будуть вказані на момент реєстрації (у кожній з категорій). У разі більшої кількості учасників їх результати будуть розглядатися поза конкурсом.

Квитками на зворотний проїзд оргкомітет не забезпечує.

Проживання учасників олімпіади буде організовано на базі готелю «Олімпійський».

Вартість проживання складе орієнтовно:

-   трьохмісний номер  (умивальник, душ)    90 грн на добу за ліжко-місце;

-   двомісний номер для керівників команд (умивальник, душ, телевізор, холодильник) 180 грн на добу за ліжко-місце;

-   одномісний номер (люкс)    540 грн на добу.

Реєстрація  учасників олімпіади буде відбуватися:

-  у холі першого поверху навчального корпусу Н ( вул. Римського-Корсакова, 2)

16.05.17    з  800  до 1800;                                       17.05.17    з  800  до 1000.

Просимо не приїжджати раніше зазначеного строку.

Проїзд до університету  (СумДУ):

Від залізничного вокзалу (зупинка через дорогу): маршрутним таксі № 61  до зупинки       «Університет».

Від автостанції: маршрутними таксі № 55, 56, 61 до зупинки « Університет».

Проїзд до готелю «Олімпійський»:

Від залізничного вокзалу: маршрутними таксі №№ 2, 21, 53.

Від автостанції: маршрутним таксі №52.

Проїзд від готелю «Олімпійський» до університету маршрутним таксі № 17А.

Програма проведення олімпіади буде пізніше розміщена на сайті кафедри.