ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики» 2017/2018

Інформаційні повідомлення

Перше інформаційне повідомлення

Відповідно до наказу №1572 від 06.12.2017 р.         Міністерства освіти і науки України на базі Сумського державного університету в період з 16-18 травня 2018 р. буде проведений ІІ етап олімпіади серед студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Оргкомітет просить підтвердити до 02.04.18 р. Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади та направити на нашу адресу або надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. анкети учасників олімпіади та керівника команди (форма анкети розміщена на сайті кафедри).

З інформацією, щодо підготовки та проведення олімпіади можна ознайомитися на сайті кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету http://maimo.elit.sumdu.edu.ua/

Оргкомітет також просить по можливості разом з анкетами надіслати і свої пропозиції щодо конкурсних завдань для ІІ туру Олімпіади.

телефон для довідок (0542) 687-758

Друге  інформаційне повідомлення

Щодо проведення

ІІ етапу олімпіади

Відповідно до наказу №1572 від 06.12.2017 р. Міністерства освіти і науки України на базі Сумського державного університету в період з 16-18 травня 2018 р. буде проведений ІІ етап олімпіади серед студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Оргкомітет отримав Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади і запрошує Вашу команду до нашого навчального закладу.

Учасникам олімпіади при собі необхідно мати паспорт та студентський квиток. Для правильного розподілу учасників за категоріями (М, Т, С) просимо в термін до 20.04.18 р. направити на нашу адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. назву спеціальності за якої навчається учасник олімпіади та кількість годин з математичних дисциплін, передбачених навчальним планом даної спеціальності (всього та аудиторних).

У олімпіаді можуть брати участь не більше трьох учасників у кожній категорії. У конкурсі на призові місця буде брати участь тільки один представник навчального закладу, який набрав найбільшу кількість балів серед студентів своєї команди у відповідній категорії.

Квитками на зворотній проїзд оргкомітет не забезпечує.

Проживання учасників олімпіади буде організовано на базі готелю «Олімпійський».

Вартість проживання орієнтовно:

• тримісний номер  (умивальник, душ) – 110 грн на добу за ліжко-місце;
  • двомісний номер (умивальник, душ, телевізор, холодильник) - 180 грн на добу за ліжко-місце.

Реєстрація учасників олімпіади відбудеться:

• у холі першого поверху навчального корпусу Н ( вул. Римського-Корсакова, 2)

16.05.18    з  800  до 1700;                                    17.05.18    з  800  до 1000.

Просимо не приїжджати раніше зазначеного строку.

Проїзд до університету (СумДУ):

• від залізничного вокзалу (зупинка через дорогу): маршрутним таксі № 55, 61 до зупинки «Університет».
  • від автостанції: маршрутними таксі № 54, 56, 61 до зупинки « Університет».

Проїзд до готелю «Олімпійський»:

• від залізничного вокзалу: маршрутними таксі №№ 2, 21, 53.
  • від автостанції: маршрутним таксі №52.

Програма проведення олімпіади буде розміщена на сайті http://maimo.elit.sumdu.edu.ua/.

Голова оргкомітету ІІ етапу

Всеукраїнської студентської

олімпіади з математики,

перший проректор                                                                             В.Д.Карпуша