ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики» 2017/2018

Інформаційні повідомлення

Перше інформаційне повідомлення

Відповідно до наказу №1572 від 06.12.2017 р.         Міністерства освіти і науки України на базі Сумського державного університету в період з 16-18 травня 2018 р. буде проведений ІІ етап олімпіади серед студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів України з навчальної дисципліни «Математика».

Оргкомітет просить підтвердити до 02.04.18 р. Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади та направити на нашу адресу або надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. анкети учасників олімпіади та керівника команди (форма анкети розміщена на сайті кафедри).

З інформацією, щодо підготовки та проведення олімпіади можна ознайомитися на сайті кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету http://maimo.elit.sumdu.edu.ua/

Оргкомітет також просить по можливості разом з анкетами надіслати і свої пропозиції щодо конкурсних завдань для ІІ туру Олімпіади.

телефон для довідок (0542) 687-758