ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики» 2018/2019

Інформаційні повідомлення

Перше інформаційне повідомлення

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р.  №1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 н.р.» та наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 р.  №1410 «Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади» на базі Сумського державного університету в період 14-17 травня 2019 р. буде проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів економічних та технічних закладів вищої освіти України з навчальної дисципліни «Математика».

Оргкомітет просить підтвердити до 01.04.19  Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади та направити на нашу адресу або надіслати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. анкети учасників олімпіади та керівника команди (форма анкети розміщена на сайті кафедри).

З інформацією, щодо підготовки та проведення олімпіади можна ознайомитися на сайті кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Сумського державного університету http://maimo.elit.sumdu.edu.ua/

Оргкомітет також просить по можливості разом з анкетами надіслати і свої пропозиції щодо конкурсних завдань для ІІ туру Олімпіади.

телефони для довідок  (0542) 687-761

Друге інформаційне повідомлення

Оргкомітет отримав Вашу згоду на участь у ІІ етапі олімпіади і запрошує Вашу команду до нашого навчального закладу.

Учасникам олімпіади при собі необхідно мати паспорт та студентський квиток.

Для правильного розподілу учасників за категоріями (М, Т, С) просимо в термін до 26.04.19 направити на нашу адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. назву спеціальності за якої навчається учасник олімпіади та кількість годин з математичних дисциплін, передбачених навчальним планом даної спеціальності (всього та аудиторних).

У олімпіаді можуть брати участь не більше трьох учасників у кожній категорії. У конкурсі на призові місця буде брати участь тільки один представник навчального закладу, який набрав найбільшу кількість балів серед студентів своєї команди у відповідній категорії.

Квитками на зворотній проїзд оргкомітет не забезпечує.

Проживання учасників олімпіади буде організовано на базі готелю «Олімпійський».

Вартість проживання орієнтовно:

• тримісний номер  (умивальник, душ) – 120 грн на добу за ліжко-місце;
  • двомісний номер (умивальник, душ, телевізор, холодильник) - 200 грн на добу за ліжко-місце.

Реєстрація учасників олімпіади відбудеться:

• у холі першого поверху навчального корпусу Н ( вул. Римського-Корсакова, 2)

14.05.19    з  800  до 1700;

15.05.19    з  800  до 1000.

Просимо не приїжджати раніше зазначеного строку.

Проїзд до університету (СумДУ):

• від залізничного вокзалу (зупинка через дорогу): маршрутним таксі № 55, 61 до зупинки «Університет».
  • від автостанції: маршрутними таксі № 54, 56, 61 до зупинки «Університет».

Проїзд до готелю «Олімпійський»:

• від залізничного вокзалу: маршрутними таксі №№ 2, 21, 53.
  • від автостанції: маршрутним таксі №52.

Програма проведення олімпіади буде розміщена на сайті http://maimo.elit.sumdu.edu.ua/.