ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики» 2016/2017

Контактна інформація

Сумський державний університет
Україна, м. Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2,
Корпус Н;
каб.: Н-202, Н-205

Тел.: +38 (0542) 68-77-58
E-mail: info@maimo.sumdu.edu.ua
maimo.sumdu.edu.ua@gmail.com

Математичний калейдоскоп

Наші партнери

Результати атестації

Результати атестації з вищої математики

група ТС-71

 

Оцінюються види робіт:

1. робота на практичних заняттях (самостійні роботи, робота на парі) - 10 б.

2. індивідуальне домашнє завдання - 10 б.

3. атестація - 10 б.

4. всього за модуль - 30 б. 

5.додаткові бали - 5 б.

 

ПБ

1 модуль

2 модуль

За семестр

1

2

3

4

5

1

2

3

4

5

1

 Багірова Юлія

3

7

3

18

1

 

 

 

 

 

2

 Бойко Альона

8

10

8

27

1

 

 

 

 

 

 

3

 Бондаренко Кирил

4

7

1

13

1

 

 

 

 

 

 

4

 Гарбар Яків

2

0

0

2

0

 

 

 

 

 

 

5

 Гладишев Владислав

2

5

1.5

10

1

 

 

 

 

 

 

6

 Горбунков Павло

1

2

0.2

5

1

 

 

 

 

 

 

7

 Губанов Денис

2

5

0.2

8

1

 

 

 

 

 

 

8

 Данилов Дмитро

5

7

4

17

1

 

 

 

 

 

 

9

 Демченко Валентина

5

0

0

5

0

 

 

 

 

 

 

10

 Дзюба Анна

1

0

2

4

1

 

 

 

 

 

 

11

 Журавльова Анна 

2

6

1.5

11

1

 

 

 

 

 

 

12

 Зайцева Ксенія

6

10

8

25

1

 

 

 

 

 

 

13

 Каменський Максим

5

7

2

15

1

 

 

 

 

 

 

14

 Котельницька Марія

 0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

15

 Кумеда Владислав

2

6

0.2

9

1

 

 

 

 

 

 

16

 Лапко Ярослава

5

8

1

15

1

 

 

 

 

 

 

17

Лисянський Володимир

4

2

1.5

9

1

 

 

 

 

 

 

18

Мажаровський Олег

0.1

0

0.1

0.2

0

 

 

 

 

 

 

19

 Мальцев Олександр

5

7

3

16

1

 

 

 

 

 

 

20

Остапенко Валерія

3

6

0.2

11

1

 

 

 

 

 

 

21

Плужник Олексій 

2

0

4

7

1

 

 

 

 

 

 

22

Подольська Анастасія

4

6

0.2

12

1

 

 

 

 

 

 

23

Сахошко Віталій 

4

0

1

6

1

 

 

 

 

 

 

24

Фесенко Олександра

8

10

8

27

1

 

 

 

 

 

 

25

Черняк Дарина

6

10

7

24

1

 

 

 

 

 

 

26

Шаповал Ольга

1

9

0.1

12

1

 

 

 

 

 

 

27

Шкурат Юрій

4

9

3

17

1

 

 

 

 

 

 

 

  група ЕТ-71

 

група ТК-71

 

група ЕЛ-72