ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики» 2017/2018

Контактна інформація

Сумський державний університет
Україна, м. Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2,
Корпус Н;
каб.: Н-202, Н-205

Тел.: +38 (0542) 68-77-58
E-mail: info@maimo.sumdu.edu.ua
maimo.sumdu.edu.ua@gmail.com

Математичний калейдоскоп

Тим, хто пізнати добро допоміг, 

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, 

Тим, хто нам крила дарує щодня, 

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста, 

Тим, чиє слово добром пророста, 

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

З днем працівника освіти !

Всеукраїнська олімпіада з математики 2018

З 16 по 18 травня 2018 року в Сумському державному університеті відбулося свято математики - вже в п'ятий раз кафедра математичного аналізу і методів оптимізації проводила II етап Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів.

Цього року позмагатися за звання "кращого математика" приїхали 91 учасник із 32 вищих навчальних закладів. Дипломи міністерства отримали 10 студентів, а також рішенням жюрі були відзначені роботи 40 учасників за оригінальні розв'язання задач. 

Дивитись відео    https://youtu.be/spejONMQT70

Ми вітаємо переможців !

Переможці ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Математика» 2017 – 2018 н.р.

Категорія М

  1. Леховіцький Дмитрій Олександрович – Харківський національний університет радіоелектроніки;
  2. Шрам Владислав Юрійович – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»;
  3. Федорченко Сергій Сергійович – Сумський державний університет.

Категорія Т

  1. Мішин Олександр Володимирович – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»;
  2. Бочарова Майя Юріївна – Національний університет «Одеська морська академія»;
  3. Котилевський Кирило Володимирович – Сумський державний університет;
  1. Балаба Ярослав Андрійович – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Категорія С

  1. Дініц Руслан Олександрович – Сумський державний університет;
  2. Твардовський Володимир Андрійович – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»;
  3. Гегечкорі Едуард Олегович – Харківський національний університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

Жюрі відзначає високий рівень підготовки учасників, неодноразово викладачі були приємно вражені оригінальними розв'язаннями задач (до речі, із умовами та розв'язаннями можно ознайомитися також на сторінці олімпіади на сайті кафедри). 

 

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів, натхнення та перемог! 

 

Фотоматеріали, що стосуються заходів кафедри