ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики» 2018/2019

Всеукраїнської    студентської   олімпіади

з математики

Дивитись відео    https://youtu.be/Q1E56li6uqk

Науково- практичний семінар "Методи розв'язання завдань ЗНО з математики"

28 лютого   на базі кафедри "Математичного аналізу і методів оптимізації" відбувся обласний науково-практичний семінар "Методи розв'язання завдань ЗНО з математики"  для керівників методичних об'єднань учителів математики, учетелів математики закладів середньої освіти м. Суми та області.

Були заслухані доповіді:

1. Акценти співпраці кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ з навчальними закладами області.

Шуда І.О., завідувачка кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, доктор фізико-математичних наук, доцент

2. Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2018 році.

Свєтлова Т.В., методист з математики Сумського ОІППО

3. Методи розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами.

Одарченко Н.І.,доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, кандидат педагогічних наук, доцент

4. Методи розв’язування геометричних задач.

Захарченко Н.М.- старший викладач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ

5. Методи розв’язування комбінаторних задач.

Ячменьов В.О., доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент

Фотоматеріали, що стосуються заходів кафедри