ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Математики» 2017/2018

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

З днем працівника освіти !

Науково- практичний семінар "Методи розв'язання завдань ЗНО з математики"

28 лютого   на базі кафедри "Математичного аналізу і методів оптимізації" відбувся обласний науково-практичний семінар "Методи розв'язання завдань ЗНО з математики"  для керівників методичних об'єднань учителів математики, учетелів математики закладів середньої освіти м. Суми та області.

Були заслухані доповіді:

1. Акценти співпраці кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ з навчальними закладами області.

Шуда І.О., завідувачка кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, доктор фізико-математичних наук, доцент

2. Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2018 році.

Свєтлова Т.В., методист з математики Сумського ОІППО

3. Методи розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами.

Одарченко Н.І.,доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, кандидат педагогічних наук, доцент

4. Методи розв’язування геометричних задач.

Захарченко Н.М.- старший викладач кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ

5. Методи розв’язування комбінаторних задач.

Ячменьов В.О., доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації СумДУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент

Фотоматеріали, що стосуються заходів кафедри