Философия природы написана в величайшей книге, которая всегда открыта

перед нашими глазами, - я разумею Вселенную, но понять ее сможет лишь

тот, кто сначала выучит язык и постигнет письмена, которыми она

написана. А написана она на языке математики, и письмена ее - треуголь-

ники, окружности и другие геометрические фигуры, без которых нельзя

понять по-человечески ее слова, без них тщетное кружение в темном

лабиринте.

Галилео Галилей

Всеукраїнська олімпіада-2017

16-19 травня в Сумському державному університеті на базі кафедри "Математичного аналізу і методів оптимізації" проводився другий етап  Всеукраїнської  студентської олімпіади з математики .

Переможці ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Математика» 2016-2017

Категорія М

1. Люкіна Катерина Сергіївна - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»;
  2. Мац Владислав Ігорович - Національний  технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
  3. Степанов Андрій Вячеславович - Національний  технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Категорія Т

1. Мішин Олександр Володимирович - Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»;
  2. Красніков Андрій Сергійович - Сумський державний університет;
  3. Роговий Микита Антонович - Національний  технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Єфименко Ірина Андріївна - Національний  технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Категорія С

1. Тесленко Святослав Ігорович - ДВНЗ «Національний гірничий університет»;
  2. Гегечкорі Едуард Олегович - Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба;
  3. Твардовський Володимир Андрійович - ДВНЗ «Національний гірничий університет».

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів в навчанні !