Вебінар "Система позакласної роботи з математики. Досвід США та України"

3 квітня 2014 р. викладачі кафедри МАіМО доц. Ячменьов В.О., доц. Маслов О.П., ст.викл. Захарченко Н.М. і доц. Одарченко Н.І. прийняли участь в вебінарі "Система позакласної роботи з математики. Досвід США та України", який проводився  в рамках Міжнародного проекту "Розвиток інтелектуальних умінь та творчого мислення учнів та студентів в процесі навчання математики".

Зустріч проходила на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С.Макаренка. В ході вебінару проводилась он-лайн зустріч з представниками Державного університету Кеннесоу (США) доктором Бретом Кацманом, доктором Мері Гарнер, доктором Вірджинією Ватсон та доцентом Тетяною Рудченко. В ході вебінару були представлені та обговорені наступні питання: презентація міжнародного проекту, знайомство з американською системою вищої освіти та  представлення Державного університету Кенессоу; обговорення проблем навчання математичних дисциплін в вузах міста Суми: СумДУ, УАБС НБУ, СумДПУ ім. Макаренка та  аспектів навчання математиці в шкільних закладах м.Сум та області.