Доцент кафедри МАіМО відвідала університети Грузії

В жовтні 2013 доцент кафедри математичного аналізу і методів оптимізації Мартинова Н.С. в складі делегації СумДУ відвідала Кутаїський та Батумський державний університети Грузії в рамках виконання грантового проекту ЄЕС Темпус "Інтегрована інформаційна система управління університетом: впровадження досвіду ЄС в країнах СНД".

Під час роботи в Кутаїському університеті Мартинова Н.С. прийняла участь в роботі науково-практичної конференції «Современные проблемы социально-экономического развития и информатизации. Новые вызовы и перспективы».

Також відбулися знайомства з кафедрами університету, переговори з професором кафедри математичного моделювання TEA KORDZADZE з метою налагодження співробітництва з кафедрою математичного аналізу Сумського державного університету.

В Батумському державному університеті відбулися координаційні засідання, на яких були визначенні напрями подальшої роботи в рамках проекту.